Cenk Eren'den 'Sahne' eleştirilerine cevap!

Başarılı sanatçı Cenk Eren son günlerde sahneye çıkan sanatçılar hakkında sosyal medyada yapılan eleştirilere böyle cevap verdi.

Magazin

Cenk Eren'den 'Sahne' eleştirilerine cevap! İşte Cenk Eren'in Instagram sayfasından yaptığı o açıklama;

"30 yıldır terörün sürdüğü, kan aktığı, anaların ağladığı topraklarda sahneye çıkan bir şarkıcı olarak:

Ülkemizin içinde bulunduğu terör olayları yüzünden verilen şehitler ve akan her göz yaşının damlası benim de her Türk vatandaşı gibi içimi yakıyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Analarına Allah sabır versin. Süre gelen bu olaylar yüzünden konserlerin, sahne programların iptal edilmesi istenmekte. Haklısınız: bu kadar acı yaşanırken toprağa bu kadar genç beden düşerken, eğlenmek bence yanlış. Ama eğlenmeyi sadece şarkı söylemek, müzik dinlemek olarak ayıramayız. Eğlenmek çok göreceli bir kavramdır, futbol maçına gitmekte, denize girmekte, piknik yapmakta, tiyatroya, sinemaya gitmekte, bir restoran da müzik eşliğinde yemek yemekte eğlencedir. Ya da akşam ailece televizyon karşına geçip eğlenceli yarışmaları seyretmek eğlenceli dizileri seyretmek de eğlencedir. Evin içinde keyifle yemek yemekte bir eğlence türüdür. Demek istediğim her şey devam etsin hiç bir şey olmamış gibi davranalım değil. Hayatı durduracaksak her anlamda durdurmamız gerekir. Ben buna razıyım. Eğer istenen buysa. Böyle olacaksa. Ama çözüm bu değil. Çözüm inşallah bu ülkenin bu yaşananlardan bir an önce kurtulması ve bir an önce barışın gelmesidir. Barış gelecekse değil on gün yüz gün sahneye çıkmayalım şarkı söylemeyelim."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: