'CENK KORAY EKRAN ÖDÜLLERİ' VERİLDİ!

İlki geçen yıl gerçekleşen 'Cenk Koray Ekran Ödülleri'nin ikincisi gerçekleşti. Gecceye ödül sahileri açıklanmaya başlandı.

Magazin

'CENK KORAY EKRAN ÖDÜLLERİ' VERİLDİ! Günay Restaurant'taki 'Cenk Koray Ekran Ödülleri'nin ikincisinde ödüller sahiplerine verilmeye başlandı. Geccede 'Gerçek Hayat Dostları' Onur Ödülleri Mustafa Sarıgül, Gönül Yazar ve Adnan Şenses'e verildi. Hasta olan Adnan Şenses'in ödülü eşine verildi. En iyi kadın ve erkek sanatçısı ödülleri ise Demet Akalın ve Ferhat Göçer'in oldu. En İyi oyuncu kategolerinde verilen ödüller de ise En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Ayça Bingöl, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü ise Erkan Petekkaya aldı. Seda Sayan'ın En İyi Gündüz Kuşağı ödülünü aldığı geccede Beyazıt Öztürk En İyi Erkek Sunucu ödülünü aldı. Bu kategoride bayan ödülü de Oylum Talu'nun oldu. En İyi Eğlence Pazarı Programı ödülü Metin Şentürk ve Doğa Rutkay ikilisinin oldu.

En İyi Haber Sunucusu ödülünü Ali Kırca, Sinemada En İyi Kadın Oyuncu ödülünü ise Demet Akbağ aldı. Usta sanatçı Zerrin Özer geccede En İyi Dost ödülünü aldı. En İyi Magazin Programı İkinci Sayfa olurken, Yılın Dizisi ise 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisi oldu.

'Cenk Koray Ekran Ödülleri'nde En İyi Proje ödülü Hakan Eren'in olurken, Altın Ekran Ödülü ise Cemile Kutgün ve İzzet Öz'ün oldu.


Özlem Sucu - İsmail İbrahimoğlu
GECCE.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: