Cenk Tosun dünya evine girdi!

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Cenk Tosun, uzun süredir birlikte olduğu Ece Akgündüz ile dünya evine girdi.

Magazin

Cenk Tosun dünya evine girdi! Raffless Otel'de gerçekleşen düğün töreninde çiftin nikah şahitliklerini Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yaparken, nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş başta olmak üzere, Mario Gomez, Ricardo Quresma, Necip Uysal, Oğuzhan Özyakup, Atiba, İsmail Köybaşı, Mustafa Pektemek, Olcay Şahan, Tolgay Arslan ve Gökhan Töre gibi futbolcular takım arkadaşını yalnız bırakmadı. Basına kapalı gerçekleşen düğün töreninde, Funda Arar, Berk Oktay-Merve Şarapçıoğlu, Hakan Altun, Zafer Algöz ve Tolga Güleç-Yeliz Şar çifti gibi sanat camiasının önde gelen isimleri de hazır bulundu.

"Koyu Fenerliyim!"

Düğün törenine yakın bir arkadaşı ile katılan Funda Arar, şık siyah elbisesi ile dikkat çekti. Koyu bir Fenerbahçe'li olduğu bilinen sanatçı, "Ben Fenerbahçe taraftarıyım, Cenk ve Ece ile tanışıyoruz. Davetlerini kırmadım, bir ömür boyu mutluluklar dilerim" dedi. Nikah sonrası sahneye çıkarak iki şarkı seslendiren Funda Arar, tüm davetlilerden alkış aldı.

"Yakın zamanda çocuk düşünüyoruz!"

Düğün törenine rol aldıkları dizinin setinden çıkarak yetişen Tolga Güleç ve Yeliz Şar, "İstanbul trafiğinde bir yere yetişmek mümkün değil, geç kalmadan gidelim" dedi. Geçtiğimiz yıl evlenen ve mutlu bir görüntü çizen ikili, "İnşallah yakın zamanda bizde çocuk düşünüyoruz, işlerimizin arasında büyüyecek" diyerek salona girdi.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: