Cenk Tosun için kritik açıklama!

Everton Teknik Direktörü Sam Allardyce, Cenk Tosun'u neden ilk 11 oynatmadığını açıkladı. Allardyce, oyuncunun Premier League'e adapte olmadığını söyledi.

Diğer Haberler

Cenk Tosun için kritik açıklama! Everton Teknik Direktörü Sam Allardyce, Cenk Tosun'la ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yedek kulübesine mahkum olan Tosun'un Premier League'nin hızına adapte olmakta sıkıntı yaşadığını ifade eden menajer, "Bu özellikle ocak ayında transfer olan birçok futbolcu için geçerli. İdmanlarda çok çok sıkı çalışması onun için önemli. Onun gol atma becerisi konusunda bir şüphe yok fakat gol atmak için o pozisyonlara girebiliyor olması lazım. Ki bu da oldukça zor" dedi.

"Takım Cenk Tosun olmadan da kazanıyor" diyen Allardyce, Fırsat olduğunda onu sahaya süreceğim. Fakat şu anda benim için en önemlisi Premier Lig'deki yerimizi sağlamlaştırmak" ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: