'CEPTEN YEMEMEK İÇİN ARA VERİYORUM!'

Geçtiğimiz akşam Meltem Cumbul'la yemek yiyen ve sahneleri bırakma kararının sebebini açıklayan Sezen Aksu, Nişantaşı'nda ilk oturduğu evin meyhane olmasını ise bakın nasıl yorumladı.

Magazin

'CEPTEN YEMEMEK İÇİN ARA VERİYORUM!' Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu, geçtiğimiz akşam Meltem Cumbul'la birlikte Etiler Günaydın'da yemek yedi. Ayakligazete.com'un haberine göre, sahneleri bir süreliğine bırakma kararı aldığını açıklamasının ardından büyük bir tartışma yaratan Sezen Aksu, yemek çıkışı Mega Magazin'e konuşarak, sebebini ilk kez açıkladı.

"Cepten yememek için ara veriyorum"

Bir süre dinlenmek istediğini söyleyen Sezen Aksu, sebebini şu sözlerle açıklayarak, "Bir sene falan bir dinleneyim diyorum, azaltıyorum ki çalışabileyim. Birikmek için, biraz okumak için, cepten yememek için ara veriyorum" diye konuştu.

Sezen Aksu Neden Utanıyor?

Anadolu yakasında oturduğunu, sabah 6'da kalkarak gündüzleri İstanbul'u gezdiğini anlatan Sezen Aksu, sahip olduğu evler nedeniyle yaşadığı ilginç olayları da paylaştı. Önce Kanlıca'da yer alan evinin önünden geçerken rehberlerin turistlere "Burada Sezen Aksu oturuyor" diye tanıtım yaptıklarını ve "Ben de utanıyorum" diyen Sezen Aksu, Nişantaşı'nda yer alan oturduğu ilk evin meyhane olduğu yönünde çıkan haberleri de doğruladı.

"Arabamın markasını biliyorsam ne olayım"

Nişantaşı'ndaki evinin meyhane olduğunu gazetelerden öğrendiğini söyleyen Sezen Aksu, "Evet ilk evimdi, duyunca buruldum açıkçası ama hayırlı olsun, insan bir tuhaf oluyor gerçekten" dedi. Bu arada, Sezen Aksu, lüks aracının plakasındaki SNT harflerinin anlamını merak eden muhabire verdiği cevapla çevresindekileri kahkahaya boğdu. "Ayol ben arabamın markasını bile bilmiyorum" diyen Sezen Aksu'dan önce kahkaha, sonra itiraf geldi: "Yemin ederim arabanın markasını biliyorsam ne olayım. Her defasında sorup, öğrenip, unutuyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: