CEREN AKINCI YAZDI..

Bahar'la beraber hepimizde bir canlanma, bir enerji .. Doğayla beraber bizler de canlaniyoruz herhalde!

Magazin

CEREN AKINCI YAZDI.. Bu haftasonu 1994-95- 96 yillarinda 3 sene art arda "Dünya Aerobik Şampiyonu" olmuş , daha sonrasında 1998 - 2002 yillarinda da 6 yil boyunca Trio'da Dünya Aerobik Şampiyonlugunu elde eden Attila Katus,
Tamas Katus and Romeo Szentgyorgyi'nin ve Miss İtalya Alessandra Meloni'nin kişisel eğitmenligini yapmış Gil Lopes Ankara'daydı. Bizde haftasonunu Gil Lopes'in dersleriyle geçirdik.

Felsefesi eğlenerek form tutmak olan Lopes gerçekten bizlere çok güzel 2 gün yaşattı. 2 gün boyunca hareketli müzikler eşliğinde, harika bir koreografiyle hem spor yaptik, hem dansettik, hem de Endorfin düzeyimiz arttı ve artık yeni haftaya mutlu bir başlangıç yapabiliriz!

Gil'in hayata karşı pozitif bir tutumu var, sporun bunda etkisi büyük ancak Gil'in hayat felsefesi de bir o kadar pozitif; yillarca Brezilya'da yaşadığını ve orada insanların ne kadar yoksulluk içinde olsalar da her zaman gülümsediklerini ve mutlu olduklarını ve onlardan şunu öğrendiğini söyledi ; Mutluluk ne kadar az şeye ihtiyaç duyduğumuzla alakalı, O en pahalı araba, ev ya da kıyafetle yakalanmıyor, Mutluluk
An'da ve İçimizde. Gil gerek işindeki başarısı gerekse hayata bakışı ile güzel bir haftasonu yaşattı bizlere.
Bu güzel haftasonunun ardından yepyeni güzel bir haftaya Merhaba!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: