Ceren Hindistan canlı yayında açıkladı!

2. Sayfa'nın bugünkü konuğu Ceren Hindistan, canlı yayında Emina Sandal'dan geçtiğimiz aylarda boşanan Mustafa Sandal ile tanışma aşamasında olduklarını itiraf etti.

Magazin

Ceren Hindistan canlı yayında açıkladı! Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programının bugünkü konuğu oyuncu Ceren Hindistan oldu. Hindistan, canlı yayında Mustafa Sandal'la çıkan aşk iddialarına ilk defa cevap verdi. Sandal ile tanışma aşamasında olduklarını söyleyen Ceren Hindistan, şarkıcı ile sosyal medya üzerinden konuşmaya başladıklarını itiraf etti.

Ceren Hindistan, Sandal hakkında ''Mustafa Sandal çok özel ve sevdiğim bir insan. Özel kalsın istiyoruz. Sonunda ne olur bilmiyoruz belki olur belki olmaz. Mustafa Sandal ile sosyal medya üzerinden tanıştık ve konuşmaya başladık. Mustafa'ya aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum'' açıklamasında bulundu.

''EMİNA'YA KARŞI HÂLÂ BİR ŞEYLER HİSSEDEBİLİR''

Ceren Hindistan sözlerine şu şekilde devam etti: "Mustafa, Emina'ya karşı hâlâ bir şey hissedebilir. 10 sene birlikte aynı yastığa baş koymuşlar çocukları var. Bu beni rahatsız etmez herkes nerede duracağını bilirse bir sorun olmaz zaten. Emina, Mustafa için özel bir insan. Aşkla evlendiği bir insan onu unutması kolay değil tabii ki. Ben onun yanında hep bir arkadaş, bir dost olarak dururum. İleride ne olacağını zamanla göreceğiz."

Mustafa Sandal kiminle aşk yaşıyor?

Mustafa Sandal kiminle aşk yaşıyor?Sadettin Saran ile Emina Jahovic aşkının ilk karesi!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: