Ceren Hindistan doğum kilolarını nasıl verdiğini açıkladı

Doğumdan sadece 20 gün sonra eski formuna kavuşan Ceren Hindistan hamilelik sürecini ve kilolarından nasıl kurtulduğunu anlattı.

Magazin

Ceren Hindistan doğum kilolarını nasıl verdiğini açıkladı Oyuncu Ceren Hindistan, imam nikahlı eşi Ümit Aslan'dan olan kızı Arya Rima'yı 25 Temmuz 2015'te dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz günlerde, 20 günlük bebeği ile çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Hindistan'ın fiziği görenleri şaşırtmıştı. Görenlerin inanmakta güçlük çektiği fotoğrafa ilk açıklama geldi.

Oyuncu Ceren Hindistan'ın yaptığı açıklamada, "Hamilelik sürecinde hiçbir şey yapmadım. Geceleri hamburger, baklava bile yedim. Doğumda zaten 7 kilo almıştım. Doğumdan sonra vakit buldukça mekik çektim" dedi. Çocukluğundan bu yana spor yaptığını da söyleyen ünlü oyuncu, süt yapan yapan ürünler dışında fazla bir şey yemediğini belirtti.

Hindistan'ın imam nikahlı eşi Ümit Aslan ise, "Ceren hamilelik döneminde de zayıftı. Doğum süresince çok yemek yese de kilo almadı. Sanırım bünyesinden de kaynaklanan bir durum" dedi.

Fotoğraf için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: