Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasında kavga çıktı

Ceren Hindistan, Ümit Aslan'a Snapchat üzerinden ağır bir gönderme yaptı

Magazin

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasında kavga çıktı Ceren Hindistan, Ümit Aslan ile imam nikahı kıyıp kızı Arya Rima'yı dünyaya getirmişti. Daha sonra çift yollarını ayırdı. Babalar Günü'nde bir sosyal medya uygulaması olan Snapchat'te Ceren Hindistan çok ağır bir paylaşımda bulundu.

İşte Ceren Hindistan’ın yeni aşkı

İşte Ceren Hindistan’ın yeni aşkıHindistan, “Erkekler, niçin kadınlar çocukları sanki babalarının evinden getirmiş gibi davranırlar ve sonrasında yok sayarlar? Ortalıkta, yeni sevgilisinin köpeğini kucağından indirmeyen ama eski karısından olan çocuklarını görmeyen, aç mı tok mu bilmeyen erkek müsveddeleri var. Çok yavşak! Onların da ‘yavşaklar günü’nü kutlarım. 11 aylık çocuğunu 9 ay boyunca 1 saat görüp kaçan, çocuğuna 5 lira dahi yollamayan baba müsveddesi. Bu dünya tehditle, güç gösterisiyle dönmüyor” yazdı.

Ceren Hindistan'dan şaşırtan karar!

Ceren Hindistan'dan şaşırtan karar!Ceren Hindistan, bu ağır paylaşımın ertesi günü ise Ümit Aslan’dan gelen şu mail’i sayfasına yükledi: “O yazdıklarının hepsinin hesabını vereceksin!”

Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a dava şoku!

Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a dava şoku!Ceren Hindistan'ın yeni hayatı!

Ceren Hindistan'ın yeni hayatı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: