Ceren Hindistan, Ümit Aslan'dan şiddet yüzünde mi ayrıldı!

Ceren Hindistan, nikahsız çocuk dünyaya getirdiği Ümit Aslan'dan İddiaya göre gördüğü şiddete dayanamayıp ayrıldı.

Magazin

Ceren Hindistan, Ümit Aslan'dan şiddet yüzünde mi ayrıldı! Takvim'de yer alan habere göre nikahsız çocuk sahibi olan Ceren Hindistan ile Ümit Aslan'ın aşkı son buldu. Aslan'ın evli olduğunun ortaya çıkmasıyla eleştirilere maruz kalan çift, tepkileri umursamadı. İkilinin Temmuz 2015'te de bir kız çocukları dünyaya geldi. Doğumundan 1 hafta sonra bebeğiyle poz veren ve fit görünümüyle olay yaratan Ceren Hindistan, geçtiğimiz günlerde Ümit Aslan'ı terk etti.


İlişkinin ortaya çıkmasıyla sık sık Aslan'ın yaptığı romantik sürprizleri Instagramdan paylaşan Hindistan için işler bir kaç haftadır tersine döndü. İddialara göre Ceren Hindistan sevgilisinden gördüğü şiddete dayanamayıp sevgilisinden ayrıldı. Oyuncu, sevgilisinin maddi olarak da kendisine yardım etmemesiyle Aslan'ın Antalya'daki evini terk ederek İstanbul'a döndü. Hindistan'ın, ilişkisi boyunca ara verdiği oyunculuk mesleğine de geri döneceği öğrenildi.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: