CEREN HİNDİSTAN VE ÖZER HURMACI AŞK YAŞIYOR!

Fenerbahçeli futbolcu Özer Hurmacı, ligten önce aşkta süper final yaptı. Hurmacı, uzun süredir yakın markaja aldığı güzel oyuncu Ceren Hindistan'la sonunda birlikte olmaya başladı

Magazin

CEREN HİNDİSTAN VE ÖZER HURMACI AŞK YAŞIYOR! Magazin ve spor dünyası yine bir aşkta buluştu. Oyuncu Ceren Hindistan, geçen yıl bir partide tanıştığı işadamı Yılmaz Bektaş'la 1 ay içerisinde nişanlanmıştı. Herkes merakla düğünü beklerken Bektaş ile Ceren Hindistan, sessiz sedasız ayrılmıştı. İşte bu ayrılığın ardından devreye Fenerbahçeli Özer Hurmacı girdi.

ARTIK GİZLEMİYORLAR
Ünlü futbolcu, aylarca yakın markaja alıp, aynı mekanlara gittiği Ceren Hindistan'ın gönlünü çalmayı başardı. İlişkilerini kısa bir süre gizli yaşayan ikili, önceki gün Nişantaşı sokaklarını el ele dolaşırken objektiflere takıldı. Özer Hurmacı, gazetecilere tebessüm ederken, Hindistan ise basını görmemezlikten geldi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: