Ceren Hindistan yeni sevgilisiyle geccelerde

Geçtiğimiz akşam yeni sevgilisiyle Etiler'de objektiflere yakalanan Ceren Hindistan, uzun zamandır ortalarda gözükmüyordu.

Magazin

Ceren Hindistan yeni sevgilisiyle geccelerde Uzun zamandır ortalarda gözükmeyen Ceren Hindistan, geçtiğimiz akşam Etiler'de objektiflere yeni sevgilisi ile yakalandı.

Ceren Hindistan, Eylül 2014’te imam nikahı kıydığı Ümit Aslan’dan Temmuz 2015’te kızı Arya Rima’ya rağmen ayrılmıştı. Geçen Ağustos’ta da Mevlüt Özdoğan ile anılmıştı. 7 aydır ortalıkta görünmeyen Ceren Hindistan önceki gece Etiler’deydi. Yeni erkek arkadaşı ile eğlendi. Sevgililer flaşlar patlayınca saklanacak yer aradı.

NE OLMUŞTU?

2013 yılında evli olan Antalyalı iş adamı Ümit Aslan ile imam nikahı kıyarak iş adamının yuvasını yıkan Ceren Hindistan, bu beraberlikten bir bebek dünyaya getirmişti. Hindistan daha sonra kızını da alıp imam nikahlı eşini terk ederek İstanbul’a dönmüştü.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: