Ceren Hindistan'a tazminat davası!

Kızını tedavi ettirmediği için kendisini yargıya ihbar eden hastane ile Ceren Hindistan arasında sular durulmuyor. Hastane, 29 yaşındaki manken ve oyuncu hakkında 10 bin liralık tazminat davası açtı.

Magazin

Ceren Hindistan'a tazminat davası! Kızını tedavi ettirmediği için kendisini yargıya ihbar eden hastane ile Ceren Hindistan arasında sular durulmuyor.

Ceren Hindistan'a ikinci şok!

Ceren Hindistan'a ikinci şok!Ceren Hindistan, "Kızını tedavi ettirmiyor" diye kendisini yargıya ihbar eden hastane hakkında sert açıklamalarda bulunmuştu. Hastane yetkilileri de ünlü manken ve oyuncuyu savcılığa şikayet ederek, "Hastanemize ve doktorlarımıza hakaret ediyor, iftira atıyor ve yargılama sürecini etkilemeye çalışıyor" demişti.

Ceren Hindistan geri adım attı!

Ceren Hindistan geri adım attı!Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; hastane yönetimi, bu kez de İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvurarak, Ceren Hindistan'a 10 bin liralık tazminat davası açtı. (Kaynak: milliyet.com.tr)

Ceren Hindistan'a hastaneden şok! Kızı koruma altına alınsın!

Ceren Hindistan'a hastaneden şok! Kızı koruma altına alınsın!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: