Ceren Hindistan'dan Anneler Günü paylaşımı!

Ceren Hindistan, zorlu günler geçirdiği kızı Arya ile Instagram'dan fotoğrafını paylaşarak Anneler Günü'nü kutladı.

Magazin

Ceren Hindistan'dan Anneler Günü paylaşımı! Son zamanlarda kızının sağlık durumunu önemsemediği iddialarıyla gündeme gelen Ceren Hindistan, Instagram'dan Anneler Günü'nü kutladı.

"Hamileyken şiddet gördüm!"Ceren Hindistan, 2.5 yaşındaki böbreğinde tümör olan kızı Arya'yı tedavi ettirmemekle suçlanmıştı. Suçlamaları kesin bir dille reddeden Hindistan, kızının kemoterapi öncesi saç tıraşı olurken çekilmiş videolarını paylaşmıştı.

Hindistan, eski eşi Ümit Aslan'dan hamileyken şiddet gördüğünü dile getirmişti. Geçirdiği zor süreçleri açık bir şekilde ifade eden Ceren Hindistan, herkesi duygulandıracak paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Ceren Hindistan'dan duygulandıran paylaşım!

Ceren Hindistan'dan duygulandıran paylaşım!Ünlü oyuncu, Anneler Günü'nü Instagram'dan kızı Arya ile doğumdan sonra çekilmiş bir fotoğrafı ile kutladı.
Ceren Hindistan fotoğrafın altına şu notu düştü: "Her zaman iyi ahlaklı, güvenilir ve sevgi dolu bir insan olmaya çalış kızım… Bulunduğun ortama daima sevgini ve güler yüzünü kat. Hayattaki en güzel şeyler sevgiden, en kötü şeyler sevgisizlikten doğar. Değeceğine inandığın insanlara sevgini her daim göster yavrum ve sana da sevgisini göstermekte bonkör olan insanları hayatına kabul et. Yaşı senden büyük de olsa, küçük de olsa sevdiğin ve değer verdiğin insanlara karşı yanlış yaptığın zaman, özür dilemekten korkma, özür dileyebilmek güçsüzlük değil, tam tersine onurlu bir davranıştır. Ancak özür dilediğin olayları ve ne için özür dilediğini sakın unutma ki tekrar aynı hataları yapmayasın; zira hatalarını sürekli tekrar edecek olursan, sevdiğin insanları bir gün yanında bulamayabilirsin. Ne kadar özür dilesen de, yalvarsan da.. Bana anneliği yaşattığın için sana minnettarım Arya'm.. Nefes aldığın sürece nefes alacağım... "

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: