Ceren Hindistan'dan flaş açıklama!

Geçtiğimiz günlerde adı şarkıcı Mustafa Sandal ile anılan oyuncu Ceren Hindistan, 2. Sayfa programına katılarak bu iddialar hakkında olay yaratacak açıklamalara imza attı.

Magazin

Ceren Hindistan'dan flaş açıklama! Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla canlı yayına bağlanan Ceren Hindistan, Mustafa Sandal’la ve kendisiyle ilgili ortaya atılan iddialar hakkında konuştu. Hindistan ilk olarak kendisinin mesaj attığını, bir kadının yüzünün yarısının göründüğü karedeki ismin kendisi olmadığını ve bununla ilgili bir açıklama yapıp yapmayı düşünmediğini Sandal'a sorduğunu söyledi. Ancak Mustafa Sandal’ın bu mesaj sonrasında kendisine daha yakın olmaları konusunda mesajlar attığını ve beraberlik yaşamak istediğini dile getirdi. Öte yandan Hindistan, programda Mustafa Sandal’ın kendisine attığı mesajları da açıkladı.

İşte onlardan bazıları:

“Sen çok güzelsin ben çok yakışıklıyım, çok güzel bir beraberlik yaşayacağız”

“Seninle göz göze ruh ruha yıldızların altında sohbet etmek isterim…”

“Sana bakarken dikkatimi nasıl toplarım bilmiyorum”

Ceren Hindistan konuyla ilgili asıl üzüntüsünün, kendisine bu tarz mesajlar atılırken aynı zamanda Sandal’ın Irmak Ünal ile beraberlik yaşamaya başlaması olduğunu belirtti. Hindistan sözlerini; “Mustafa, Irmak Ünal’la birlikteyse benden özür dilemesi gerekiyor” sözleriyle noktaladı.

Mustafa Sandal'ın gizli aşkı kim?

Mustafa Sandal'ın gizli aşkı kim?Mustafa Sandal'ın aşk mesajları ifşa oldu!

Mustafa Sandal'ın aşk mesajları ifşa oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: