'Cereyan' etkisi!

Serhat Çelebi'nin yapımcılığını üstlendiği gerilim türündeki yeni yerli yapım bu hafta vizyonda!

Kültür-Sanat

'Cereyan' etkisi! Başrollerini Murat Yatman, Pınar Bibin, Salih Bademci'nin üstlendiği yapımın görüntü yönetmenliğini Alican Akgün üstlenirken, müziklerde ise Yekta Tez imzası var. Senarist ve yönetmen Mert Dikmen'in hem yönetmen koltuğunu hem de senaristliğini üstlendiği gerilim Green Pictures yapımı.

Yapım psikoloji öğrencisi olan genç Aylin'i temel alıyor. Aylin, geceleri tanımadığı kişilere canlı bağlantı ile terapi yapmakta ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece onu Cavit isimli tuhaf bir adam arar. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyler.

Bu adamı intihar düşüncesinden vazgeçirmeyi görev benimseyen Aylin, Cavit’in evine gider. Cavit'in geçmişi hakkındaki gerçeklerin daha farklı olduğunu anlar ve işler iyice karmaşık bir hal alır. Çünkü uzun zamandır ilk defa biriyle iletişim kuran bu tuhaf adamın, Aylin'i göndermeye hiç niyeti yoktur...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: