'Cesur ve Güzel' 16 bölüm özeti ve fotoğrafları...

Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur…

Dizi Galeri

'Cesur ve Güzel' 16 bölüm özeti ve fotoğrafları... Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı 'Cesur ve Güzel' Perşembe akşamı 16. bölümü ile ekranlara gelecek.

Dizinin yeni bölümünde;

Açığa çıkan gerçekler Cesur’u adım adım babasının katiline yaklaştıracak.

Cesur, yıllar önce babasını ondan koparan kurşunun hesabını sormak için harekete geçtiğinde, savaş alanında iki cephe arasında kalan yine Sühan olur.

Gerçekleri öğrenmesi için Cesur’a uzaktan rehberlik eden Rıza, onun Tahsin’den intikam almasını sabırsızlıkla beklemektedir. Tahsin’in sonunu izlemek için yerini en önden ayırtır.

Tahsin Korludağ’ın etrafındaki çember giderek daralırken, ayağının altından önce Rıza’yı kaldırması gerektiğinin farkındadır. Fakat Savcı’yla, Cesur’a kurduğu tuzağa bu kez kendisi düşecektir.

Tüm düşmanlıklara rağmen Sühan ve Cesur aşkı alevlenir

Tahsin Korludağ’ı adalete teslim etmek üzere, büyük ilerleme kaydeden, büyük zafere güçlü adımlarla ilerleyen Cesur, ne olursa olsun Sühan’a olan aşkını, Tahsin Korludağ'a olan nefretinden ayrı tutar. İstanbul’da baş başa yine kendilerini etraflarındaki tuzakları ve düşmanlıkları unuturlar, Sühan ve Cesur olurlar.

“O gün” herkes için çok sıradan başlar, sonrasında hiç kimsenin unutamayacağı, izi yıllarla daha derinleşen bir yaraya dönüşecektir…

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: