Cesur ve Sühan’ın tutkulu aşk hikayesi!

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı, yapımcılığını AY YAPIM’ın, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı Cesur Ve Güzel yarın akşam Star’da 20.00’de ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak.

Dizi Galeri

Cesur ve Sühan’ın tutkulu aşk hikayesi! Cesur ve Sühan’ın tutkulu aşk hikayesi başlıyor
Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı dizide, geçmişten beri birbirine düşman olan ailelere sahip Cesur ve Sühan’ın ilk karşılaşmalarından itibaren başlayan tutkulu aşkları anlatılacak. Babasından çalınan hayatı geri almaya çalışan Cesur ile Cesur’un can düşmanının kızı Sühan arasında sıradışı bir karşılaşmayla başlayan bu tutkulu ilişki, ailelerin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşecek. Cesur ve Güzel, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri heyecan ve aşk dolu bir modern zaman masalına ortak edecek.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Cesur; Tuba Büyüküstün’ün Sühan karakterleriyle ekrana geleceği dizinin kadrosunda Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Erkan Avcı (Korhan Korludağ), Serkan Altunorak (Bülent Aydınbaş), Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ), Fırat Altunmeşe (Kemal), Nihan Büyükağaç (Adalet) ve Devrim Yakut (Mihriban) yer alıyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: