Cesur Yürek 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgiyle izlenen yeni dizisi "Cesur Yürek"in üçüncü bölüm tanıtım yayınlandı.

Dizi Galeri

Cesur Yürek 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bu akşam ikinci bölümü ile ekrana gelen "Cesur Yürek"te; Enver tarafından alınan Ömer kendisine yapılan teklifi düşünürken, Tatar Ahmet Ömer’e ortaklık teklif etti. Ömer bir yandan eniştesi Ali’yi cezaevinden çıkarmaya uğraşırken bir yandan da Enver ve Tatar’ın kurdukları planın arka yüzünü öğrenmeye çalışıyordu. Tekne kaptanlarının kaçağa çıkmasını istemeyen Ömer, Murat ile karşı karşıya geldi. Ömer ile tartışan Murat intikam almak için lokali yaktı. Murat'ın lokali yaktığını öğrenen Ömer'in Efe'yi yangından kurtardığı sahne ilgi ile izlendi.

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile 27 Ekim Perşembe saat 20.00'de Show TV’de.

İşte "Cesur Yürek"in üçüncü bölüm tanıtımı!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: