Cesur Yürek 5. yeni bölümde Ömer bir darbe de Berrin'den yer!

Show TV'nin Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgiyle izlenen yeni dizisi "Cesur Yürek"in 5. bölüm 2. tanıtım yayınlandı.

Dizi Galeri

Cesur Yürek 5. yeni bölümde Ömer bir darbe de Berrin'den yer! Perşembe akşamı beşinci bölümü ile ekrana gelecek "Cesur Yürek"te; Ömer, İskender'in şantajı karşısında konseyin kendisine verdiği işi yapmak zorunda kalır. Ömer'in İskender'le çalışacak olması babası ve arkadaşlarıyla arasının açılmasına neden olur. Köşeye sıkışan Ömer bir darbe de Berrin'den yer. Ömer'in kaçakçılık yapmasını engel olmaya çalışan Berrin onu ihbar eder. Tatar Ahmet oğlunun itibarını kurtarmak için Ömer'e oyun kurar. Ömer kendisine kurulan oyundan kurtulmak isterken, daha tehlikeli bir tuzağın içine düşer.

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Perşembe saat 20.00'de Show TV’de.

İşte yeni bölümden kareler;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Cesur Yürek 5. bölüm 1. fragman

Video yüklenemedi...Cesur Yürek 5. bölüm 2. fragman

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: