'Cesur Yürek'in 10 tanıtımı yayınlandı!

Show TV'nin Fark Film imzalı, güçlü oyuncu kadrosu, bol aksiyon ve aşk dolu hikayesiyle ilgiyle izlenen dizisi "Cesur Yürek"in 10. bölüm tanıtım yayınlandı.

Dizi Galeri

'Cesur Yürek'in 10 tanıtımı yayınlandı! Bu akşam dokuzuncu bölümü ile ekrana gelen "Cesur Yürek"te; Tatar Ahmet Ferhat'ın astığı kadının Güler olmadığını görüp Ömer'i pusuya düşürmek istediklerini anladı. Ömer, Ferhat'ın kendisine kurduğu pusudan, boşluk anını yakalayıp Doğan Bozdoğan'ı rehin alarak kurtuldu. Ömer ve Tatar Ahmet, Güler için Ferhat'la takası konuştular. Bu arada Gevaşlı ve Boris takas yerinde Tatar'ı öldürmeyi planladılar. Takas anı geldiğinde Tatar, Gevaşlı'nın nişancısı tarafından vuruldu. Bozdoğan'lardan Ferhat kaçmayı başarsa bile Ömer Doğan'ı yakaladı ve babasının intikamını onu öldürerek aldı. Ferhat'ların mahallesine gidip kardeşinin cesedinin başına onu çağırdı. Ferhat bunun üzerine Ömer'i onun tüm ailesini öldürmekle tehdit etti. Harbi, bu oyunu kimin kurduğunu bulmak için Ferhat'ı yakalamak gerektiğini söyleyip, yaptığı hamle ile tüm dengeleri değiştirdi. Gevaşlı'nın adamını gönderip yoğum bakımdaki Tatar Ahmet'i öldürmeyi planladığı aksiyonun hiç eksik olmadığı bölümde, Ferhat'ın önce davranıp Ali'yi köşeye sıkıştırdığı ve Ömer'in ne yapacağının merak edildiği sahneler izleyenleri ekran başına kilitledi.

Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen "Cesur Yürek"in başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Ruveyda Öksüz yer alıyor. Yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu ise Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

“Cesur Yürek”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Perşembe saat 20.00'de Show TV’de.

İşte "Cesur Yürek"in 10. bölüm tanıtımı!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: