CEVAP EUROVİSİON SONRASI

“Düm Tek Tek”in bestecisi Sinan Akçıl, “Hadise ile aşk yaşıyor musunuz?” sorusuna “Eurovision’dan sonra konuşalım” yanıtını verdi.

Magazin

CEVAP EUROVİSİON SONRASI Hadise’nin, mayıs ayında Moskova’da yapılacak Eurovision’da seslendireceği “Düm Tek Tek” şarkısının bestecisi Sinan Akçıl ile aşk yaşadığı iddiası kulaktan kulağa yayıldı. Akçıl’ın, ünlü şarkıcının Bulgaristan’daki tanıtım konserine gitmesi ve Hadise’nin “Birlikte misiniz?” soruları karşısında sessiz kalması da bu iddiayı güçlendirdi.

Evet demedi ama...

“Hadise ile aşk yaşıyor musunuz?” sorusunu yönelttiğimiz Sinan Akçıl ise ‘evet’ demedi ama verdiği yanıt iddiayı doğrular gibiydi: “şarkının bestecisiyim ve Hadise’nin yanında olmam kadar doğal bir şey yok. Yakında Moskova’ya gideceğiz. ‘Aşk var mı’ sorunuza ise hiçbir şey söylemek istemiyorum. şu Eurovision bitsin, ondan sonra oturup konuşuruz. Hiçbir şeyin bu yarışmayı gölgelemesini istemiyorum.”


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: