Ceyda Ateş aşk iddialarını yalanladı!

Güzel oyuncu Ceyda Ateş'in Murat Cevahir ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu iddiaları GECCE.com'a yalanladı.!

Magazin

Ceyda Ateş aşk iddialarını yalanladı! Murat Cevahir’le birlikte İç Hatlar Terminali’nde görüntülenen Ceyda Ateş'in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu bu haberleri GECCE.com'a yalanladı.

İşte Ceyda Ateş'in o açıklaması:

"Bugün Hürriyet (Kelebek ekinde) çıkan haberde yazıldığı gibi bir aşk söz konusu değildir.. Murat Cevahir benim çok sevdiğim bir arkadaşımdır. İkimiz de aynı anda havalanına geldik. Kendisinin uçağı Çeşme benim uçağım ise Ankara'ydı. İnsanlar arkadaşlarıyla havaalanına yada bir yemeğe gidebilir. Bunun sonucu illa aşk yaşıyorlar değildir ki zaten böyle bir durum olsa söylenir. Lütfen insanların hayatlarını yazarken biraz dikkat ederseniz daha özverili olur. Çünkü yazacağınız şeyler iki insanın hayatını etkiliyebilir. Şu anda Ankara'da sinema filmi çekimlerim var ve yoğunum işime odaklıyım saygılarımla."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: