Ceyda Ateş eski aşkına döndü

Ceyda Ateş kendisini fransız bir güzelle aldatan eski sevgilisi Buğra Toplusoy'la barıştı.

Magazin

Ceyda Ateş eski aşkına döndü Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy'un olaylı aşklarında yine devam kararı çıktı. Sosyetik aşkıyla yeniden birlikte olduğu konuşulan oyuncu, dün sosyal medyadan paylaştığı aile pozuyla barışmayı ilk kez itiraf etti...


İkilinin, 2014'te başlayan ilişkileri baba Turgut Toplusoy tarafından veto yiyince Buğra Toplusoy, aile şirketinden ayrılıp ABD'ye gitti. Ancak sosyetik işadamı, uğruna babasına rest çektiği Ceyda Ateş'i Eylül 2014'te Fransız bir güzelle aldattı. Ateş, "Tek gecelik kaçamak yüzünden ilişkimi bitiremem" dese de çiftin beraberliği bundan birkaç ay sonra noktalandı.


Geçen yaz yeniden barıştıkları konuşulan Ceyda Ateş ve halen ABD'de olan Buğra Toplusoy, dedikoduları bugüne kadar hep yanıtsız bıraktı. Güzel oyuncu, dün sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğrafla ise Toplusoy'la birlikteliğini herkese ilan etti. Sosyetik aşkının annesi Efsane Erdoğan ve kardeşi Batuhan Toplusoy ile poz veren Ceyda Ateş, altına da "Biz hep iyiyiz" diye yazdı.


Bu arada güzel oyuncu, birkaç gün önce de ABD'de bir golf turnuvasına katılan Buğra Toplusoy için yine instagram'dan golf sahası paylaşmış ve altına "Seninle gurur duyuyorum" notu düşmüştü.

Ateş, sevgilisinin annesi Efsane Erdoğan ve kardeşi Batuhan ile bu pozu instagram'da paylaşıp baba Turgut Toplusoy'a da nispet yapmış oldu.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: