Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi!

Ceyda Ateş yeni bir dizi ile ekranlara döneceğinin müjdesini verdi. Oyuncuyu ilk tebrik eden eski rol arkadaşı Hazal Kaya oldu.

Dizi Galeri

Ceyda Ateş geri döndü! İlk tebrik Hazal Kaya'dan geldi! Ceyda Ateş oyunculuğa ara vermiş ve Miami'ye yerleşmişti. Bir süredir Amerika'da yaşayan güzel oyuncu Türkiye'ye döndü. Ateş gelir gelmez de sevenleriyle mutlu haberi paylaştı. Dizilere geri döneceğini açıklayan oyuncu sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Pek yakında sizlere sürprizi olacak demiştim. İşte şimdi bu sürprizi açıklama zamanı. Yakından tekrardan evlerinize misafir olarak geliyorum. Şu an ülkemdeyim ve yakında yayında olacak yeni dizimizin çekimleri için çalışmaya başladım. Çocuk yakında Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Tekrardan buluşmak için çok heyecanlıyım. Dilerim beni özlemişsinizdir."

Ceyda Ateş'in balayı neşesi!

Ceyda Ateş'in balayı neşesi!
Ceyda Ateş cesaretini gösterdi!

Ceyda Ateş cesaretini gösterdi!İLK TEBRİK HAZAL KAYA'DAN!

Oyunculuğa geri döneceğini açıklayan Ceyda Ateş'i ilk tebrik eden ise Hazal Kaya oldu. Kaya, Twitter'dan Ateş'in paylaşımının altına "Çok sevindiiim kuzum, hayırlı uğurlu olsun şimdiden" mesajını bıraktı. Ceyda Ateş ise Hazal Kaya'ya "Teşekkür ederim kuzucum... Hep beraber güzel işlere" sözleriyle cevap verdi.


Ceyda Ateş ile Hazal Kaya, 'Adını Feriha Koydum' isimli dizide birlikte rol almışlardı.

Hazal Kaya’dan hamilelik pozu!

Hazal Kaya’dan hamilelik pozu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: