Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy'un nikah tarihi belli oldu!

Oyuncu Ceyda Ateş ile sevgilisi iş adamı Buğra Toplusoy'un nikah tarihi belli oldu. Çift, 14 Ekim'de Miami Palm Beach'teki evlerinin bahçesinde sade bir düğünle evlenecek. Düğün ise 2019'un yazında İstanbul'da olacak.

Magazin

Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy'un nikah tarihi belli oldu! Evlilik planları yaptıklarını geçtiğimiz aylarda açıklayan Ceyda Ateş, “Evimizin bahçesinde sade bir düğünle evleneceğiz” demişti. Çiftin düğün tarihi sonunda belli oldu. İş adamı Turgut Toplusoy'un oğlu Buğra Toplusoy, sevgilisi Ceyda Ateş'in doğum günü olan 14 Ekim'de Miami'de Palm Beach'teki evlerinin bahçesinde dünyaevine girecek.

Ceyda Ateş, Amerika'da evleniyor!

Ceyda Ateş, Amerika'da evleniyor!Ceyda Ateş, sosyetik sevgilisi Buğra Toplusoy'un ailesi tarafından 'istenmeyen gelin' ilan edilmiş, bundan yaklaşık 5 yıl önce sevgilisinin babası Turgut Toplusoy tarafından veto edilmişti. Aşkından vazgeçmeyen Buğra Toplusoy da babasına rest çekerek şirketteki hisselerini de alıp ABD'ye yerleşmişti. Ceyda Ateş ise genç işadamıyla ilişkisi uğruna Türkiye'deki oyunculuk kariyerini yarıda bırakarak Florida'ya yerleşmişti. Oğlu ile Ceyda Ateş'in aşkının kısa süreceğini düşünen baba Turgut Bey'in inadı geçtiğimiz aylarda sona ermişti.

Kayınpederden onay geldi!

Kayınpederden onay geldi!Tüm bu gelişmelerin ardından aradığı mutluluğu Ceyda Ateş'te bulduğunu söyleyen Buğra Toplusoy, 14 Ekim'de Miami'de aile arasında nikah yapacak. İkili, 2019 yazında ise İstanbul'da görkemli bir düğün yapmayı planlıyor. Ateş'in Miami'deki nikahta giyeceği gelinlik, modacı Ayşegül Boz imzası taşıyor. Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy çifti, evlendikten sonra Miami'de yaşamaya devam edecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: