Ceyda Ateş sevgilisi Buğra Toplusoy'un yanına taşınıyor

Amerika’da yaşayan işadamı sevgilisi Buğra Toplusoy’un yanına dönme kararı alan oyuncu Ceyda Ateş, bu ay sonu rol aldığı diziden ayrılarak Miami’ye gidecek.

Magazin

Ceyda Ateş sevgilisi Buğra Toplusoy'un yanına taşınıyor Uzun süredir birlikte olan işadamı Buğra Toplusoy ile oyuncu Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda Amerika’da beraber yaşama kararı almıştı. Ancak oyuncu sevgilisi Ceyda Ateş, yaklaşık iki ay önce gelen dizi teklifi için kısa süreliğine İstanbul’a dönmüştü.


Ceyda Ateş yine Amerika yolcusu

Ceyda Ateş yine Amerika yolcusuSevgilisi Buğra Toplusoy’un hasretine dayanamayan Ateş, dedikodulara göre dizideki rolünü tamamlayarak bu ay sonu Amerika’ya dönecekmiş. Hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olan ünlü oyuncu, kariyerine Amerika’da devam etme kararı almış. Sevgilisi Buğra Toplusoy’un hasretine dayanamayan Ateş, dedikodulara göre dizideki rolünü tamamlayarak bu ay sonu Amerika’ya dönecekmiş.


Ceyda Ateş aşka geldi!

Ceyda Ateş aşka geldi!Hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olan ünlü oyuncu, kariyerine Amerika’da devam etme kararı almış. Kısa sürede yurtdışında iş hayatında başarı yakalayan Buğra Toplusoy da sevgilisini özlediği için Ceyda Ateş’in kariyerine yine ara vermesini anlayışla karşılamış. Bu arada Ceyda Ateş de Miami’de yarım kalan dil ve oyunculuk eğitimine devam edecekmiş.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:haberturk.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: