Ceyda Ateş'in tenis tutkusu!

Oyuncu Ceyda Ateş bir süre hem televizyondan hem de magazin basınından uzak durmuştu. Geçtiğimiz dönemde ilişkisi çokça konuşulan Ateş “O Hayat Benim” dizisindeki Cemre rolüyle televizyona geri döndü. Shape Türkiye dergisine verdiği röportajdan Ateş’in motivasyonunu ve formunu korumak için tenise başladığını söyledi.

Magazin

Ceyda Ateş'in tenis tutkusu! Ceyda Ateş’i son yıllarda televizyon dizilerinde sıklıkla görsek ve tanısak da; aslında 28 yaşındaki genç oyuncunun kariyeri daha 5 yaşında Neşe Erberk’in düzenlediği çocuk güzellik yarışmasında birinci olmasına dayanıyor. Çocukluğundan bu yana pek çok dizide ve sinema filminde oynayan Ateş kendisini bildi bileli televizyon dünyasının içinde olduğunu söylüyor.

Güzelliğini Boşnak genine ve spora borçlu
Ateş, çocukluğundan beri bugünkü gibi bir fiziğe sahip olduğunu söylüyor. Etkileyici fiziğinde Boşnak genlerinin etkili olduğunu düşünen güzel oyuncu, fiziğinin düzgünlüğünü korumak için de çocukluğundan bu yana düzenli spor yaptığını söylüyor. Atları çok seven Ateş, aynı zamanda profesyonel bir binici. Fırsat buldukça antrenmanlarına devam ediyor. Tabi haftada her gün bir saat yürüdüğünü ve üç gün Pilates’e devam ettiğini de belirtiyor. Ateş’in so

Televizyon seyrederken çerezi havuç ve salatalık
Sadece spora değil beslenmesine de dikkat eden Ateş, sebze ağırlıklı besleniyor ve bol su tüketiyor. Güzel oyuncu eti ise pek sevmediğini söylüyor. Akşam saat 8’den sonra çok özel bir şey olmadığı sürece yemek yemiyor. Çocukluğundan beri pasta, tatlı, çikolata, abur cubur ve dondurmayı sevmediğini belirtiyor. “Benim televizyon karşısındaki çerezim yeşil zeytin, salatalık ve havuçtur.” diye de ekliyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: