Ceyda Düvenci: 39 yaşında olduğuma inanamıyorum

2015 yılının sonunda hayatını kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile birleştiren Ceyda Düvenci, ilerleyen yaşıyla ilgili ilginç bir açıklamada bulundu.

Magazin

Ceyda Düvenci: 39 yaşında olduğuma inanamıyorum Elele dergisinin şubat sayısına konuşan Düvenci, "Hızlı büyüdüğünüzü hiç düşündünüz mü? sorusuna, "Kesinlikle. Mustafa Kemal Paşa’da bir mahallede eğlenerek büyüdüm. Sokak çocuğuydum, iki dizimde de hala yaralarım var. Bir gün olsun yırtık olmayan çorapla dönmedim eve. Her sokak oyununu oynadık ve sonsuz eğlenerek büyüdüm. Bundan yana mutluyum ama hızlı geçti. Aslında hayat hızlı geçti. 39 yaşındayım ve inanamıyorum. Beden yaşlanıyor, yıllar geçiyor da ruhum hiç o yaşta değil. Hala bana; ‘Bahçelievler Mahallesi’ne hadi gel, saklambaç oynayalım’ desen ben aynı hızla koşarak oynarım. Üstelik günbegün yapmak istediklerim çoğalıyor." cevabını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: