Ceyda Düvenci aşka geldi!

Aşklarını, yaptıkları sosyal medya paylaşımları üzerinden her fırsatta gösteren oyuncu Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak'tan yeni paylaşım...

Magazin

Ceyda Düvenci aşka geldi! 2015 yılının son günlerinde Kaz Dağları’nda yaptıkları bir törenle evlenen Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti, aşklarının meyvesini geçen yılın temmuz ayında kucaklarına almıştı.

Okan Ali adını verdikleri oğullarıyla ve Ceyda Düvenci'nin kızı Melis'le dört kişilik bir çekirdek aile olan çift dönem dönem yaptıkları paylaşımlarla mutlu bir aile tablosu çiziyor.

Oyuncu Ceyda Düvenci de sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla mutluluğunu yine gözler önüne serdi. Gece sette eşini özleyince yaptıkları bir İtalya seyahati sırasında çekilmiş fotoğrafını takipçileriyle paylaşan Ceyda Düvenci, bu sevgi dolu karenin altına şunları yazdı:

“Çünkü sen benim aşkım… Benim şımarıklığım… En güzel kahkaham… En kuvvetli yanım… Sıcacığım… Ömrüm… Dostum… Eşim… Sette gece gece özledim… Hayatın içinde haykırasım geldi… Seni seviyorum çoook”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: