Ceyda Düvenci aşkını anlattı

Ceyda Düvenci, geçen yıl nikah masasına oturduğu eşi Bülent Şakrak için sosyal medya hesabından romantik sözlerle dolu bir mesaj yayımladı.

Magazin

Ceyda Düvenci aşkını anlattı Kısa bir birlikteliğin ardından sürpriz bir şekilde evlenen Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti, sosyal medya paylaşımlarıyla birbirlerine ne kadar aşık olduklarını dile getirmekten çekinmiyor. Son olarak eşiyle fotoğrafını paylaşan Ceyda Düvenci, o karenin altına yazdığı şu mesajla aşkını anlattı;

"Birlikte aynı yöne gülümseyerek baktığınız, aynı dili konuştuğunuz, ürettiklerinizi paylaşırken en büyük desteği aldığınız, gözüne bakınca kalbinizin yerinden çıktığı, konuştukça rahatladığınız, paylaştıkça çoğaldığınız, dokunmalara doyamadığınız, saygıdan titrediğiniz, sevgiden coştuğunuz hayat arkadaşınız varsa hem başarılı, hem mutlu, hem huzurlu, hem güzel, hem güçlü, hem sağlıklı, hem şanslı olursunuz... Buna şükür edilmez mi!!!! ömrüm Bülent Şakrak, yanımda olduğun her an için teşekkür ederim..."


İkinci baharlarını yaşıyorlar!

İkinci baharlarını yaşıyorlar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: