Ceyda Düvenci: Her an üçüncü çocuğu yapabilirim

Anneler Günü için düzenlenen bir etkinliğe katılan Ceyda Düvenci, üçüncü çocuğu istediğini söyledi. Oyuncu geçtiğimiz yıl Amerika'da oğlu Okan Ali'yi dünyaya getirmişti. Ceyda Düvenci'nin 7 yaşında Melisa isminde bir de kızı bulunuyor.

Magazin

Ceyda Düvenci: Her an üçüncü çocuğu yapabilirim Çocuk gelişimi alanında eğitim aldığını söyleyen Ceyda Düvenci, “gelecek sene de psikoloji okuyacağım. İyi bir psikolog olmak istiyorum. 45 yaşımdan sonra özel durumda olan annelerin psikolojilerine destek vermek istiyorum” dedi. Düvenci; “Anne olmayı yeniden istiyorum. Her an üçüncü çocuğu yapabilirim. 2 buçuk sene sonra ilk defa Bülent ile yalnız başımıza bu ay sonu tatile gideceğiz. Ama sürekli olmadığımız zamanlar nasıl olacak planlayarak geçiyor” dedi.

Bülent Şakrak: Fenerbahçe'den bile büyük karım!

Bülent Şakrak: Fenerbahçe'den bile büyük karım!
Ceyda Düvenci'ye evde sürpriz doğum günü!

Ceyda Düvenci'ye evde sürpriz doğum günü!Ceyda Düvenci kızı Melisa ve Eşi Bülent Şakrak’la olan ilişkisini şu sözlerle anlattı:

Melisa her zaman benim iki babam var diyor. Bülent de Melisa’nın en iyi arkadaşı olmayı talep etti, “İleride size söyleyemediklerini bana söylesin istiyorum” dedi. Melisa 5 yaşındaydı… Bülent’in üzerinde o gün kamuflaj bir pantolon vardı. Melisa ona baktı ve “sen benim bundan sonra asker babam olur musun” dedi. Bülent arabayı E5’te kenara çekti ve 10 dakika ağladı. Melisa, o benim Bülent Babam o benim Engin Babam dedi ve birbirinden ayırmadı.


Bülent Şakrak: Sevgi gizli yaşanır mı?

Bülent Şakrak: Sevgi gizli yaşanır mı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: