Ceyda Düvenci: Sevgilime yollamıştım bu fotoğrafı..

Şimdilerde film çekimi dolayısıyla ailesinden uzakta olan Bülent Şakrak'a bir selfiesini gönderen Ceyda Düvenci, bir süre sonra bu fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Magazin

Ceyda Düvenci: Sevgilime yollamıştım bu fotoğrafı.. Magazin dünyasının örnek anneleri arasında gösterilen Ceyda Düvenci, sadece örnek bir anne olarak değil aynı zamanda örnek bir eş olarak da öne çıkıyor. Eşi Bülent Şakrak’ın üzerine titreyen ve ona olan aşkını her fırsatta gözler önüne seren Düvenci, bu defa ona gönderdiği bir fotoğraf üzerinden paylaşımda bulundu. İşte Ceyda Düvenci’nin, Bülent Şakrak’a gönderdiği o selfie ve altına yazdıkları:

“Sevgilime yollamıştım bu fotoğrafı o uzaklardayken… Şimdi baktım ve düşündüm ki hepimiz bize sevgiyle bakan bir çift göz isteriz… Bu hafta en çok sevdiğiniz, sevildiğiniz, tabiata sahip çıktığınız, saydığınız, sayıldığınız, geliştiğiniz, bereketi bol, sağlıklı bir hafta olsun… Her şey sevmekle başlar… Gözümün ışığına aşkla Bülent Şakrak”


Ceyda Düvenci:

Ceyda Düvenci: "Sevgili olmayı unutmamak lazım!"Ceyda Düvenci hayalini gerçekleştirdi!

Ceyda Düvenci hayalini gerçekleştirdi!Ceyda Düvenci: İki gündür hastanedeyim, mücadeleye devam

Ceyda Düvenci: İki gündür hastanedeyim, mücadeleye devam

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: