Ceyda Düvenci'den romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol

Oyuncu Ceyda Düvenci, aynı dizide rol aldığı meslektaşı Bülent Şakrak ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Ailesiyle Bodrum'da yaşayan Düvenci, eşi ile fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.

Magazin

Ceyda Düvenci'den romantik mesaj: Öptüm, kokladım bol bol Aşka gelen Ceyda Düvenci (44), kendisi gibi oyuncu olan eşi Bülent Şakrak'a (43) Instagram hesabı üzerinden övgüler yağdırdı.

Eşiyle pozlarını yayınlayan Düvenci, romantik gönderisine şu notu yazdı:
"Canım sevgilim, yine baş başa zaman geçirmenin keyfini yaşadım seninle. Hayatın içinde el ele yedi senede başardığımız, başaramadığımız, oldurduğumuz, olduramadığımız her şeye bin şükür ettim yine. Öptüm, kokladım seni bol bol. Güldük dolu dolu, bazen de gözyaşları durmadı aktı, akamadığı zamanlara inat. Her ana kattığımız kıymete bin şükür. Yine gönlü kocaman insanlar tanıdık, dostlara doyduk, evlatları özledik. Ne büyük şans hepsi de. Romantik yemeğin ortasına iş sıkıştırdım o an bile elimi bırakmadın. Varlığına bin şükür. Seni çok seviyorum. Hakkını aşkla verdiğimiz her gün için bize kocaman bir aferin."

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: