Ceyda Düvenci'nin 8 yıllık mücadelesi!

Ceyda düvenci, doğar doğmaz beyin kanaması yüzünden serebral palsi hastası olan kızı Melisa ile ilgili süreci anlattı.

Magazin

Ceyda Düvenci'nin 8 yıllık mücadelesi! Ceyda Düvenci’nin bir önceki evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa (8) doğar doğmaz geçirdiği beyin kanaması yüzünden serebral palsi hastası olmuştu. Kızının tedavisi için 2011’den bu yana mücadele eden Ceyda Düvenci bu konuda eğitimler aldı, kitap yazdı, seminerlere katılıyor.

Ceyda düvenci çocukluğuna döndü!

Ceyda düvenci çocukluğuna döndü!2015’te oyuncu Bülent Şakrak ile evlenip oğlu Okan Ali’yi doğuran Ceyda Düvenci “Bu zorlu süreçte en büyük destekçim eşim Bülent.Anne-baba olarak sürekli para kazanıp daha iyisini yapmak istiyorsunuz.Yarınımız için biriktirdiğimiz parayı oraya harcamak durumunda kalabiliyoruz” dedi.

Kızı Melisa’nin tedavi sürecinden yola çıkarak hazırladığı ‘Meli Melek 2019’ adlı ajandayı Antalya'da AVM’de imzalayan Ceyda Düvenci sözlerine şöyle devam etti:

“Yaşananları anlatmaya kelimeler yetmez. Herkesin yükü kendine. ‘Damdan düşenin halini damdan düşen anlar’ derler.Biz 10’uncu kattan düşmüş gibi olduk. 5’inci kattan düşen de var. Bu süreçte sabrın tükendiği anlar oldu ama orada garip bir aşk devreye girdi.Mesela ağlamak istediğimde deli gibi ağlıyorum. Kum torbasına hiç yumruk attınız mı bilmiyorum ama rahatlamak için iyi geliyor.

Ceyda Düvenci duygusal anlar yaşattı!

Ceyda Düvenci duygusal anlar yaşattı!Ceyda Düvenci'den aşk dolu paylaşım!

Ceyda Düvenci'den aşk dolu paylaşım!

Bunlarda ilginizi çekebilir: