Ufuk Bayraktar cezaevinden seslendi!

Son olarak ‘Vatanım Sensin' dizisinde rol alan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2007’de karıştığı bir olay yüzünden 21 gün önce cezaevine girmişti. Ünlü oyuncu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Magazin

Ufuk Bayraktar cezaevinden seslendi! 'Ezel' dizisinde dayı karakterinin gençliğini canlandırarak dikkatleri üzerine çeken oyuncu Ufuk Bayraktar, son olarak 'Vatanım Sensin' dizisinde Dağıstanlı karakterine hayat vermişti. Bayraktar'ın geçmişte karıştığı bir olay yüzünden 21 gün önce cezaevine girdiği öğrenilmişti.

Ufuk Bayraktar 20 gündür cezaevinde!

Ufuk Bayraktar 20 gündür cezaevinde!Ünlü oyuncunun 2007 yılında karıştığı bir kavga yüzünden ruhsatsız silahla yakalandığı ve görülen davada 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere cezaevine girdiği dün çıkan haberlerle basında yer aldı. Yaşanan olayların ardından Ufuk Bayraktar'ın Instagram sayfasında bir açıklama yayınlandı.

İşte o açıklama:

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: