Champıons cup tenis turnuvası!

İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasında ilk hafta tamamlandı.Karşılaşmalar devam ediyor.

Diğer Haberler

Champıons cup tenis turnuvası! Finansbank, AmerikanHastanesi, Wilson, Damla, Trendyol ve PowerFm ‘in sponsor olduğu Istanbul Champions tarafından düzenlenen İstanbul Champions Cup Tenis turnuvasında ilk hafta tamamlandı. A grubunda Turkcell, B grubunda ise, TEB lider durumda. Alanlarında öncü kurumların takımlarının katıldığı turnuva, 28 Eylül’e kadar T.E.D.’de devam edecek.

Bir yandan şirket içi takım ruhunu pekiştirirken, diğer yandan şirketler arası centilmence rekabeti deneyimleten İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası, heycanlı çekişmelerle tanıklık ediyor. A Grubunda lider olarak ilerleyen Turkcell, rakiplerine henüz maç kaptırmazken, B grubunda yer alan TEB gruptan lider olarak çıkmak için mücadeleye devam ediyor.
Turnuvada yer alan diğer şirketler arasında ise Koç Holding, TTnet, Mavi Jeans, Avea, AIG, Pronet, Odeabank, Unilever, Amerikan Hastanesi, Burgan Bank, Digiturk, Borusan Holding, Yapı Kredi, Vodafone, Nestle ve Akbank bulunuyor.
2 ay önce yapılan İstanbul Champions Cup Master Tenis turnuvası şampiyonu Finansbank ile geçen yılın şampiyonu Eczacıbaşı Pazar günü kozlarını Master Dostluk turnuvasında paylaşacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: