"Chang's Kid Mönü" ile çocuklarınıza farklı bir 23 Nisan yaşatın!

Asya mutfağının en eşsiz lezzetlerini sunan P.F. Chang’s, sadece besleyici menüleri ile değil eğlenceli atmosferiyle de çocuklar için farklı bir dünya!

Diğer Haberler

"Chang's Kid Mönü" ile çocuklarınıza farklı bir 23 Nisan yaşatın! 23 Nisan’da çocuklarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen aileler, P.F. Chang’s lezzetlerine, çocuklar da “P.F. Chang’s Kids Menü”ye bayılacak. Çocuklar, kendilerine özel hazırlanmış Asya yemeklerini eğlenceli ve kullanımı pratik chopsticklerle kolayca ve eğlenerek yiyecek, fal kurabiyelerine de bayılacaklar...

Asya lezzetlerini herkese sevdiren P.F. Chang’s, çocuklar için de öğünleri keyifli zamanlara dönüştürüyor. Çocukların gelişimi için en besleyici yemekleri keyifli sunumlarla hazırlanan P.F. Chang’s Kids Menü ile çocuklar sadece sağlıklı beslenmiyor aynı zamanda eğlenceli bir ortamda öğrenmenin de keyfine varıyor. Yemek yemeyi farklı bir deneyime çeviren P.F. Chang’s’ta çocuklar, Asya kültürüne özgü yemekleri kendilerine özel olarak hazırlanan ve kolay kullanımı ile eğlendiren chop stickler’le yiyebiliyor. Böylece P.F. Changs’ta yemekler çocuklar için eğlenceye dönüşüyor.


Yemeklerden sonra servis edilen fal kurabiyeleri (fortune cookie) ise çocukların en zevk aldığı eğlencelerden. Çocuklar, kurabiyeleri açıp içindeki falı heyecanla okurken lezzetli kurabiyelerin tadına bakmaktan da zevk alıyorlar. Restoranın girişindeki dev at heykeliyle ise fotoğraf çektirmeye bayılıyorlar.

Çocuklarına farklı bir yemek deneyimi yaşatmak isteyen ailelerin adresi olan P.F. Chang’s’ta menüler de çocuklara özel. Kids Mönü’de tavuk ile karıştırılarak hazırlanan yumurtalı noodle’dan oluşan Kids Lo Mein, bal ya da tatlı-ekşi sosla servis edilen tavuk parçalarının bulunduğu Kids Chicken Menü, her çocuğun favorisi sebzesiz tavuklu pilavın yer aldığı Kids Chicken Fried Rice ve snap pea, havuç ve brokoli ile hazırlanan Little Emperor’s Feast, (Küçük İmparator’un Ziyafeti) çocukların damak zevkine keyifli sunumlarla hitap ediyor.

P.F. Chang’s’ta çocuklar için hazırlanan mönülerin fiyatı 10 ile 12 TL arasında değişiyor.


P.F CHANG'S ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: