Charlotte Olympia

Ünlü moda markasının yeni sezon ürünleri arasında yer alan çanta modelleri yaza renk katacak!

Diğer Haberler

Charlotte Olympia Moda markası farklı tasarım modelleri ve yeni sezon çanta modelleri ile hanımların dikkatini çekmeyi oldukça iyi biliyor. Yeni sezon Çanta Modelleri rahatça kombinlenebilir olması sebebiyle favoriler arasında yerini hala koruyor.

Koleksiyonun ilham kaynağı su altı yaşamı. Midye, ıstakoz ve deniz kızlarının eşlik ettiği ayakkabılar yazınıza renk katacaklar. İnsanların tutkularını farklı tasarımlarla ortaya çıkartmayı seven tasarımcı, deniz kızlarını, mektup şişelerini, ıstakozları ve midyeleri dolabımızın yeni misafiri haline getiriyor.

Feminen parçaları mizah duygusuyla birleştirerek ortaya harika koleksiyonlar çıkartan Charlotte Olympia, 2014 İlkbahar koleksiyonunda su altı yaşamını ayağımıza kadar getiriyor.
PrevNext
123
Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu


Turuncu, pembe, mavi gibi canlı renkleri esprili su altı figürleriyle birleştiren tasarımcı fotoğraf makinası ve kamara şeklindeki clutchlarıyla da yüzümüzü güldürmeyi başardı. Birbirini tekrarlayan ayakkabı-çanta koleksiyonları arasından hızla sıyrılarak dikkatimiz çeken Charlotte Olympia 2014 İlkbahar koleksiyonu son trendlerle mizah anlayışını kusursuz bir şekilde birleştiriyor.

Bu eğlenceli ve farklı koleksiyonu giyimde farklı olmaı seven Lady Gaga ve Katy Perry gibi isimlerin üzerinde görmek için sabırsızlanıyoruz. İlkbahar alışverişinize çıkmadan önce Pudra.com olarak çok beğendiğimiz Charlotte Olympia 2014 İlkbahar koleksiyonuna yakından göz atmayı unutmayın!

Bunlarda ilginizi çekebilir: