CHIVAS'TAN FİLM TADINDA PARTİLER!

Cannes Film Festivali’nin Resmi Sponsoru Chivas, Nisan ayı boyunca Cannes Film Festivali’ni kutluyor...

Magazin

CHIVAS'TAN FİLM TADINDA PARTİLER! Ev sahipliğini Pemod Ricard Pazarlama Direktörü Serpil Kılıçlı'nın, organizasyonu ise Banu Birkan'ın yaptığı geccede Chivas’ın özel karışımlarla oluşturduğu Cannes kokteyleri, 9 Nisan Pazartesi akşamı düzenlenen bir partiyle davetlilere tanıtıldı. Chivas barmenlerinin hünerlerini sergilediği partide frambuazlı, portakallı, elmalı, limonata&naneli aromalar içeren birbirinden lezzetli Chivas kokteylleri Cannes Cosmo, Chivas Royal, Gallantry ve Summer Wind davetlilere ikram edildi.

Foto galeri için tıklayınız..

Uluslararası Cannes Film Festivali’nin 2009 yılından itibaren sponsorluğunu yürüten Chivas, bu yıl da bu ikonik festivali Türkiye’ye taşımak adına ihtişam ve lüksü İstanbul’a taşıyarak “Chivas Cannes Celebration” adıyla sıra dışı bir dizi etkinliğe daha imza atıyor. Kutlamalar, önümüzdeki günlerde Nişantaşı Brasserie ile W Lounge’da devam edecek ve Cannes’da son bulacak.

Chivas Cannes kokteyllerinin ve yiyeceklerin gecceye özel olarak hazırlandığı davet, tüm konuklardan tam not aldı. Fransız şarkılarının canlı seslendirildiği Chivas Cannes Celebration’nda Cannes Film Festivali - VIP programına katılım hakkı kazanan şanslı konuklar Dilek ve Mustafa Toner çifti oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: