Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a destek!

Şarkıcı Serdar Ortaç'ın uzun süredir eşi Chole Loughnan ile boşanacakları iddia ediliyor. Her seferinde çıkan bu iddiaları yalanlayan Ortaç'a uzun süredir sessizliğini koruyan Loughnan'dan destek geldi.

Magazin

Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a destek! Chole Loughnan ekim ayında arkadaşıyla gittiği ABD gezisinde trafik kazası geçirerek yaralanmıştı. Ortaç’ın ABD’de kaza geçiren eşi Chloe Loughnan’ın yanına gitmemesi akıllara ‘boşanacaklar’ mı iddialarını getirdi. Çıkan bu iddialar sonrası her seferinde ayrılmayacaklarını belirten Serdar Ortaç’a destek eşi Chloe Loughnan’dan geldi.

Serdar Ortaç'tan romantik paylaşım!

Serdar Ortaç'tan romantik paylaşım!CHLOE LOUGHNAN UZUN SÜRE SONRA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

2014 senesinde Serdar Ortaç’la dünyaevine giren güzel manken Chloe Loughnan boşanacakları yönünde çıkan iddiaları asılsız bulduğunu ve her şeyin yolunda olduğunu belirtti.

Serdar Ortaç: Evinde otur, evlilik sürsün!

Serdar Ortaç: Evinde otur, evlilik sürsün!
İLİŞKİSİNE SAHİP ÇIKTI

Şu sıralar Miami’de bulunan Chloe Loughnan, yaptığı açıklamada, Christmas’ı 24 Aralık’ta ailesiyle birlikte kutlayacağını ve 2019 Ocak ayının ilk haftası Türkiye’ye döneceğini belirtti. Loughnan: “Çıkan bu haberlerle alakalı yorum yapmaya gerek yok, gerçeklik payı kesinlikle yok. Ben mutluyum huzurluyum, ocak ayında Türkiye’ye dönüyorum” ifadelerini kullandı. (Kaynak: Sozcu.com.tr)

Serdar Ortaç korkuttu!

Serdar Ortaç korkuttu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: