Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama!

Geçtiğimiz günlerde Amerika'da talihsiz bir motosiklet kazası yaşayan ve vücudunun sol tarafında ciddi kırıklar ve yaralanmalar olan Chloe Loughnan, sosyal medya hesabından ilk kez açıklama yaptı.

Magazin

Chloe’den kaza sonrası ilk açıklama! Amerika'da geçirdiği kazanın ardından apar topar hastaneye kaldırılan ancak eşi Serdar Ortaç tarafından ilk birkaç gün hastanede yalnız bırakılan Chloe Loughnan, yaşadığı kötü günlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Bu süre zarfında sevenlerinden kendisine gelen desteklere ve dualara teşekkür eden Chloe, aynı zamanda yine bu süreçte ortaya atılan boşanma iddialarına da son noktayı koydu.

İşte Chloe Loughnan’ın o teşekkür mesajı:

“Yaşadığım talihsiz kazadan çok şükür sizin dualarınızla her gün hızla iyileşiyorum. Hastanede biran bile yalnız bırakmayan dostlarım vardı. Türkiye’den çok dost biriktirdiğimi fark ettim. Çok çok teşekkür ederim. Bir yandan da çıkan yalan yanlış haberlerin ve yorumların hiçbir gerçeklik payı yoktur. Çok yakında yuvamda evde olacağım. Sizi Seviyorum”


Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

Serdar Ortaç'ın eşi Chloe kaza geçirdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: