Choice muhteşem partiyle yaza merhaba dedi!

Kendini baştan aşağı yenileyen Choice Restoran bu gecce muhteşem bir partiyle yaza merhaba dedi.

Diğer Haberler

Choice muhteşem partiyle yaza merhaba dedi! Modern ve estetik dekorasyonu, dünya mutfağından seçkin lezzetleri, mekana özgü kokteylleri ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile yeme-içme müdavimleri için İstanbul’un en iddialı mekanı olmaya aday olan Choise Restoran bu gecce muhteşem bir partiyle yaza merhaba dedi.

Kendini baştan aşağı yenileyen Choice Restoran'ın yeni işletmeciliğini Murat Güney ve ekibi üstlendi. Genç ekip ilk başlangıcını bu akşamı 22:30'da başlayan "Yaza Merhaba Partisi" adında özel bir kutlama ile yaptı. İş ve sanat camiasının büyük ilgi gösterdiği partiye birçok ünlü isimde katıldı.

Bu kendini yenileyen mekan rahat koltuklarından, uzun masalarından, bar saatlerinde stand olabilen ergonomik masalarına kadar yer verilerek tasarlandı. Ses sisteminin kusursuzluğu size, hem öğle ve akşam yemeklerinizi yerken, hem de gecce boyunca müzik eşliğinde eğlenirken sevdiklerinizle bağırmadan ve yorulmadan sohbet etme olanağı tanıyor.

Onur AKAL
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: