CHRİS SEVGİLİM DEĞİL AMA BENİ ÇOK EĞLENDİRİYOR!

Amerika'dan döndükten sonra soluğu Bodrum'da alan Hande Ataizi, son günlerde yanından ayırmadığı İngiliz emlakçı Christopher'ın sevgilisi olmadığını belirterek, "Aramızda aşk ilişkisi yok ama zaman ne gösterir bilemem" dedi.

Magazin

CHRİS SEVGİLİM DEĞİL AMA BENİ ÇOK EĞLENDİRİYOR! Adının aşk dedikodularına karıştığı Christopher'ın aslında yatırım uzmanı olduğunu açıklayan güzel oyuncu, bugüne dek yaşadığı hiçbir aşkı gizlemediğini belirterek şunları söyledi: "Chris beni çok eğlendiren bir insan. Ben onun yanındayken huzurluyum onunla vakit geçirmekten son derece memnunum. Bu yüzden başkaları rahatsız olacak diye Christopher ile vakit geçirmekten vazgeçecek değilim!" Bodrum tatili boyunca İngiliz arkadaşıyla görüşmeye devam edeceğini belirten Ataizi, "Aşk yaşamaktan korktuğum için sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali, temkinli davranıyorum" şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: