Christina Aguilera eski haline geri dönünce açıldı!

Aldığı aşırı kilolar yüzünden eleştirilen Christina Aguilera eski formuna dönünce seksi kıyafetlerle poz vermeyi ihmal etmedi

Dünya Magazin

Christina Aguilera eski haline geri dönünce açıldı! Zamanında aldığı aşırı kilolarla eleştirilen Christina Aguilera eski formuna geri döndü! Müzik kariyerine de aynı hızla geri dönmeye hazırlanan Aguilera zayıf ve seksi hallerini de hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi.

Christina Aguilera çarşamba günü yeni klibi 'Hoy Tengo Ganas De Ti'nin setinde siyah bir sütyen ve kalem etekle poz vererek adeta ne kadar formda olduğunu gözler önüne serdi.

32 yaşındaki güzel şarkıcı daha sonra sosyal medya üzerinden "Hoy Tengo Ganas De Ti'nin video klibini Alejandro Fernandez'le çekiyoruz" şeklinde bir not paylaşmayı da ihmal etmedi.

Müzik kariyerine daha fazla vakit ayırmak için geçen sezon 'The Voice'den ayrılan Christina'nın, Shakira'ya bıraktığı yerine yeni sezonda tekrar döneceği doğrulandı.

Christina Aguilera'nın zayıflamadan önceki hali


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: