Çiçeği burnunda baba Alişan'dan ilk açıklamalar!

Dün oğlu Burak'ı kucağına alan Alişan, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Eşi Buse Varol'la doğuma giren Alişan o anları, "Ben de bayılırım diye bekliyordum ama Buse ile birlikteydim, perde vardı aramızda. İnanılmaz bir duygu tarif edilemez" sözleriyle anlattı.

Magazin

Çiçeği burnunda baba Alişan'dan ilk açıklamalar! Geçtiğimiz Mayıs ayında evlenen Alişan ve Buse varol çifti oğulları Burak'ı dün öğle saatlerinde kucaklarına aldı. 4 kilo 265 gram dünya'ya gelen Burak ve annesi Buse varol'un sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi.

 İşte Burak'ın ilk fotoğrafı!

İşte Burak'ın ilk fotoğrafı!Doğum sonrası 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Alişan taşadığı büyük heyecanı "Doğum anını gördüm, Allah’a inanmayan taş olur" sözleriyle anlattı.

Alişan'ın babalık sevinci!

Alişan'ın babalık sevinci!İşte Alişan'ın açıklamasının satır başları:

"Allah bir kere isteyen herkese versin. İnanılmaz bir duygu tarif edilemez. Ben doğuma girdim. Kararsızdım, dayanabilir miyim diye… Ben de bayılırım diye bekliyordum ama Buse ile birlikteydim, perde vardı aramızda."

"Burak’ın doğum anını gördüm. Allah’a inanmayan taş olur, böyle bir mucize olamaz, sürekli bakıyorum. Nefes alıyor mu, ağlıyor mu, Ne yapıyor? diye. Buse de ben de şu anda şaşkınız. Çocuk herkese benziyor."

"Buse ‘çok güzel, çok güzel’ diye ağlamaya başladı. Ben hiçbir şey diyemedim. ‘Çok şükür, çok şükür’ dedim. O an çok başkaydı."

"Bir melek dünyaya gelmiş, bir insanı seversin sevmezsin. Ama doğum ve cenaze bizim için çok önemli. Evlilik, düğün falan başka ama bir melek dünyaya gelmiş, o yüzden ağzınızdan kötü cümleler çıkmasın."

"İnsanlık adına üzülüyorum, bu kadar kötü bir millet olmamıştık… Bir bebeğe, bir cenazeye kin kusacak kadar kötü mü olduk ya? Bence bu durum hep vardı ama sosyal medya çıkınca daha fazla yayıldı."

"Buradan tebrik eden herkese de çok teşekkür ediyorum. Cuma gününe kadar hastanedeyim."

Alişan baba oldu!

Alişan baba oldu!Alişan'dan Eda Erol'a olay gönderme!

Alişan'dan Eda Erol'a olay gönderme!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: