CİCİŞ KARDEŞLERDEN İLK AÇIKLAMA!

Kokain operasyonunda gözaltına alınan Esra Ceyda kardeşlerden açıklama geldi

Magazin

CİCİŞ KARDEŞLERDEN İLK AÇIKLAMA! İstanbul Organize Suçlar Şubesi ekipleri, önceki akşam elebaşılığını Mustafa D.'nin yaptığı fuhuş çetesine İstanbul, İzmit, Bursa, Yalova ve Sakarya'da eş zamanlı operasyon düzenledi. Aralarında bir deniz astsubayı ve yabancı uyruklu 15 kadının da bulunduğu 35 kişi gözaltına alındı. Çetenin hamile kalan kadınları kürtaj yaptırdığı öne sürülen jinekolog tabip binbaşı Z.M.'nin Gölcük'teki muayenesinde arama yapıldı. Kadıköy'de de bir deniz albay ile 3 deniz teğmeninin evlerinin de arandığı öğrenildi. Bazı bilgibasayrala el konuldu. Türkmenistan, Moldavya, Azerbeycan ve Gürcistan'dan getirilen kadınlarla ilişkiye giren subay, bürokrat, işadamı ve polislerin İstanbul'daki 3, İzmit'teki 2 evde gizli kameraya çekildiği tespit edildi.

Operasyonda gözaltına alınan bir uyuşturucu kuryesi üzerinde çıkan kokaini bir dönem Çarkıfelek'te hosteslik yapan, Cine 5'te ise Neşeli Günler isimli eğlence programı yapan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlere teslim edeceğini söyledi. Polis, kurye ile giderem teslimat yapılırken Esra ve Ceyda Ersoy'u gözaltına aldı. Vatan gazetesinin haberine göre; Emniyete getirilen Esra ve Ceyda Ersoy, nezarette polislere saldırmaya çalıştı. Polisler, Ersoy kardeşleri güçlükle sakinleştirebildi. İki kardeş uyuşturucu kullanmaktan sorgulandıktan sonra savcılık talimatıyla Emniyet'ten serbest bırakıldı. "Ciciş" lakaplı Esra ve Ceyda kardeşler sorgularında daha önce hiç uyuşturucu kulanmadıklarını
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: