'Cicişler’den Bahar-Nihal Candan kardeşlere videolu yanıt!

Nihal ve Bahar Candan Kardeşler verdikleri bir röportajda ‘‘Bizi ‘Cicişler’e benzetmek hakarettir’’ açıklamasında bulundu. Cicişler'in intikamı ağır oldu.

Magazin

'Cicişler’den Bahar-Nihal Candan kardeşlere videolu yanıt! Eser Yenenler'in evinde verilen partinin ardından birden magazin gündeminde üst sıralara yükselen Candan Kardeşler kendilerini Cicişler'e benzetenlere kızdı ve ‘‘Bizi ‘Cicişler’e benzetmek hakarettir’’ dedi. Bunun üzerine Cicişler, Nihal Candan'ın yarı çıplak iki erkekle dans ettiği videoyu paylaştı ve altına da şu notu düştü:

"DOMBİLİ KARDEŞLERİN BABALARI ÇOK DİNDARMIŞ! BİZİM DE BABAMIZ CAMİDE İMAM😆 (Ne olursa olsun tüm anne-babalara karşı sonsuz saygımız var hiç kimse çocuğunu böyle görmek istemez fakat böyle tuhaf şeyler yaşıyorsan ve böyle bir videon varsa babanı hiç karıştırmayacaksın ve dini alet etmeyeceksin! Bir de çuvaldızı başkasına batırmadan önce iğneyi kendine batırmayı unutmayacaksın!) Ha bir de dindar oldukları için alkol almazlarmış. Bu video hangi kafayla çekildi ki acaba gözlere bak! İlginç! Biz anlayamadık! Hallere bak! Korkunç! Allah'a şükür böyle videolarımız yok! Allah düşürmesin! Bu kadıncağızların da Allah yardımcısı olsun.."

Bunlarda ilginizi çekebilir: