Cicişler'i kızdıran yorum!

Cicişler sosyal medyada kendileri hakkında yapılan bir yoruma oldukça sinirlendi.

Magazin

Cicişler'i kızdıran yorum! Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler ülkede yaşanan hain terör saldırılarının ardından arkadaşları Deriden firmanının valiahtı Taha Özer ile özel uçakla Umre'ye gidip ülke için dua edceklerini açıklamıştı. Umre yolunda fotoğraf paylaşan Cicişler altına da şu yorumu yapmıştı: “Son dönemlerde yaşanan ve ülkemizi etkileyen olumsuz olaylar, ve tüm kötülükleri def etmek için DUA etmeye gidiyoruz. Allah Kabul Etsin!”


Türkiye'de gerçekleştirmeye çalışılan darbe girişiminin ardından da bir grup sosyal medya kullanıcısı "Siz dua etmeye gittiniz darbe oldu" şeklinde yorumlarla Cicişler'e yüklendi. Bu yorumlar karşısında oldukça öfkelenen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

"Darbenin bizim dualarımız yüzünden olduğuna inaniyorsunuz da bizim dualarımız sayesinde önlenmiş olabileceğine mi inanmiyorsunuz? Darbe girişimi tabikide devletimiz ve halkımız sayesinde önlendi, tabikide bizim dualarımızla önlenmedi ama biz ülkemiz için dua ettik diye de darbe olmuş olamaz. Bunu bu kadar kötü kalpli düşünüp ve bu şekilde sosyal medyada yayanlara tepki olarak söyledik. Bu darbe önlenemeseydi hepimizi çok kötü günler bekliyordu. Biz bilmiyormuyuz bunları sanıyosunuz? Bu uğurda şehit olan insanlar oldu. Onlar için hiç gözyaşı dökmedik mi sanıyorsunuz? Masum ve hiçbirşeyden haberi olmadan sırf kendilerine verilen emirleri yerine getirdikleri için linç edilen askerler için vicdanimiz hiç sızlamadı mı saniyorsunuz? O gece yaşadıklarımızı bir biz bir de Allah biliyor. Bizi çok yanlış tanıyorsunuz hem de çok! Ve bazılarınızın bu önyargıları bizi çok üzüyor,yıpratıyor ve psikolojimizi bozuyor. Güçlü durmak zorunda olduğumuz için belli etmesekte emin olun ki aslında çok üzülüyoruz.

Hz. Mevlana'nın bir sözünde dediği gibi; "Ya kırdığınız bu gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsiniz. Bilseydiniz ödünüz kopardı. Dokunamazdınız"


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: