Cigarette pantolonla kombin nasıl yapılır?

Cigarette pantolonla doğru kombin nasıl yapılır? İşte sizler için seçtiğimiz kombinler...

Kadın

Cigarette pantolonla kombin nasıl yapılır? Cigarette pantolonlar son zamanların en favori parçalarından bir tanesi. Hemen hemen herkesin üstünde gördüğümüz bu dar kesim pantolonlarla nasıl bir kombin yapılabilir? Cigarette pantolonlar, son yıllarda hem gündüz hem de gece kombinlerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Biz de sonbaharın geldiği bu günlerde size cigarette bir pantolonla kombin hazırladık.

İŞ ORTAMINDA SİYAH YA DA LACİVERT TERCİH EDİN
Hem zayıf hem de uzun görünmenize yardımcı olacak cigarette pantolonları özellikle siyah ve lacivert renklerde kullanmak iş ortamında sizi oldukça şık gösterecektir.

BEYAZ İLE KLASİKLEŞTİR
Siyah ya da lacivert cigarette pantolonunu beyaz klasik, kuşak detaylı bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Güzel ve şık bir gömlek de kurtarıcı parça olarak kullanılabilir.

ÖNÜ BANTLI TOPUKLU BİR AYAKKABI İLE TAMAMLA
Ve ayakkabı... Cigarette pantolonla kombin yapıyorsanız yüksek topuklu klasik ayakkabıları ilk tercihiniz olsun. Yüksek topuklu önü bantlı, bilekten kelepçeli bir model kombininizi tamamlayan harika bir parça olacaktır. Eğer ki topuklu ayakkabı sevmiyorsanız, şık siyah bir babet de kullanabilirsiniz.

Beyaz elbise ile kombin yapmanın 5 yolu!

Beyaz elbise ile kombin yapmanın 5 yolu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: